STRONA W PRZEBUDOWIE

podstawowe informacje poniżej


Wrocławski zespół profesjonalnych muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Historia zespołu sięga lat ’90 i od zawsze wiąże się z najwyższą jakością usług. To Nie My grało na deskach Sali Kongresowej w Warszawie, katowickim Spodku a także rozgrzewało publiczność przed występami takich gwiazd jak: Budka Suflera, Kazik, Piasek, Stachursky, Perfect, Ich Troje, Boys, Classic, Skaner... Muzycy zagrali ponad 1000 wesel, bankietów, koncertów plenerowych i kameralnych. Repertuar grupy zawiera największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej z gatunków takich jak pop, dance, rock czy jazz.


posłuchaj

z  e  s  p  ó   ł         m  u  z  y  c  z  n  y

WESELA


    Zespół muzyczny To Nie My to gwarancja dobrej zabawy na najwyższym poziomie. Repertuar dostosowujemy indywidualnie do upodobań Nowożeców. Lista utworów wykonywanych na weselu obejmuje tzw. klasykę weselną, nowości pop i dance, jak również standardy jazzowe.

Na życzenie Par Młodych przeprowadzamy konkursy i zabawy weselne, a ich styl uzgadniamy wcześniej z Nowożeńcami.

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Jesteśmy z Wrocławia, a działamy na terenie całego kraju.

Wiemy, że muzyka na weselu to jeden z najważniejszych elementów udanej zabawy. Jeśli wybierzecieTo Nie My, sprawimy, że w tym wyjątkowym dniu będziecie się wspaniale bawić.

IMPREZY TANECZNE / INTEGRACYJNE


    Oferta zespołu To Nie My skierowana jest do tych klientów którzy szukają oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Grupę cechuje profesjonalizm w każdej sferze działalności. Począwszy od kwestii organizacyjnych na artystycznych skończywszy.

    Oferta obejmuje wszystkie rodzaje imprez na których potrzebna jest muzyka. Zależnie od rodzaju imprezy, wszystkie szczegóły ustalane są z klientem. Klienci mogą mieć wpływ na każdy element - repertuar, styl prowadzenia imprezy, długość bloków muzycznych i przerw. Skład To Nie My jest dostosowany do Państwa potrzeb i obejmuje składy kameralne jak również większe składy wokalno-instrumentalne. Nasze doświadczenie pozwala nam na elastyczność wobec gustów bawiących się gości.

   Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym. W przypadku imprez większych niż 500 osób współpracujemy z firmą nagłośnieniowo-oświetleniową.


Z naszego doświadczenia skorzystali m. in.:


 1. Centrum Konferencyjne Kalina w Lądku Zdroju

 2. Aroma Stone Hotel Spa Syców

 3. Hotel Libero Milicz

 4. Hotel Campanile Wrocław

 5. Radisson Blu Hotel Wrocław

 6. „U Ducha Gór” w Karpaczu

 7. Pałac Pawłowice

 8. Pałac Krasków

 9. Zamek Książ

 10. KGHM Lubin

 11. Hotel Marta Oława

 12. Elektrolux Oława

 13. WISI Automotive Polska

DJ


    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, uruchomiona została usługa DJ. O jej atrakcyjności stanowi szeroki repertuar obejmujący wszystkie gatunki muzyczne dostosowane do rodzaju imprezy i oczekiwań klientów. Dopełnieniem strony muzycznej jest ciekawe i odpowiednio dobrane prowadzenie zabawy przez DJ’a.


Powyższa usługa istnieje od ośmiu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, szczególnie w przypadku poprawin weselnych (wesele-TO NIE MY, poprawiny-DJ), imprez integracyjnych oraz małych przyjęć.

TEL. 501 790 927            e-mail:

tel. +48 501 790 927;   e-mail: